ثبت حدود ۶۹ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی خراسان شمالی
ثبت حدود ۶۹ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: حدود ۶۹ میلیون تردد طی هفت ماه گذشته امسال در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید که نسبت به سال گذشته دو درصد افزایش یافته است. علی ربانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: […]

ایسنا/خراسان شمالی معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: حدود ۶۹ میلیون تردد طی هفت ماه گذشته امسال در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید که نسبت به سال گذشته دو درصد افزایش یافته است.

علی ربانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در این بازه زمانی، بیش از شش میلیون و ۴۶۳ هزار تردد در مبادی ورودی و بیش از شش میلیون و ۴۶۲ هزار تردد در مبادی خروجی استان به ثبت رسیده است که به ترتیب ۶.۵۳ درصد و ۶.۳۰ درصد افزایش را نشان می دهد.

وی، محور چمن بید – جنگل گلستان (چشمه خان) و بالعکس را دارای بیشترین تردد و محور گراتی – صفی آباد و بالعکس را کم ترددترین محور برشمرد و افزود: محور بجنورد – آشخانه (کریک)، میامی – گرمه (گرمه) و بالعکس بیشترین درصد تردد وسایل نقلیه سنگین را به خود اختصاص داده‌اند.

به گفته این مسئول، محور شیروان – فاروج و بالعکس دارای بیشترین سرعت متوسط تردد و محور چمن بید – گرمه و بالعکس دارای بیشترین درصد تخلف سرعت غیرمجاز  بوده است.

ربانی تصریح کرد: در هفت ماه گذشته، بیشترین درصد تخلف فاصله غیرمجاز در محور صفی آباد – گراتی و بالعکس و  چمن بید – جنگل گلستان (چشمه خان) به ثبت رسید.

وی ساعت اوج تردد در مهر ماه امسال را  ساعت ۱۱ الی ۱۳ ذکر کرد و ادامه داد: بیشترین محور پرتردد طی این مدت شیروان – بجنورد و بالعکس با بیش از ۴ میلیون و ۵۸۱ تردد بوده است.

انتهای پیام