گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 20 فقره انواع سرقت در شهرستان "گنبدکاووس" خبر داد.

دستگیری سارق با ۲۰ فقره سرقت در “گنبدکاووس”

به گزارش بازار کسب و کار، سرهنگ “مسعود فروزان” در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در “گنبدکاووس” و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی و همچنین تحقیقات گسترده میدانی سرانجام موفق شدند، یک سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه جرمی شد که پس از مواجهه با مستندات پلیس چاره ای جز اعتراف نداشته و به ۲۰ فقره انواع سرقت در شهرستان “گنبدکاووس” اقرار کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان با سارقان و مخلان نظم و امنیت جامعه مقابله کرده، لذا در این راه همکاری و تعامل مردم و سایر سازمان های متولی امری ضروری است.

  • نویسنده : بازار کسب و کار
  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس ایران