×
×

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان
کشف بیش‌از ۲ تن موادمخدر در سراوان

 • کد نوشته: 4870
 • ۱۳۹۹-۰۴-۱۴
 • ۰
 • فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک باند حرفه‌ای قاچاق در شهرستان سراوان منهدم و ۲ تن و ۲۴۶ کیلوگرم مواد مخدر از این قاچاقچیان کشف شد.
  کشف بیش‌از ۲ تن موادمخدر در سراوان
 • تبلیغ هدفمند

  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک باند حرفه‌ای قاچاق در شهرستان سراوان منهدم و ۲ تن و ۲۴۶ کیلوگرم مواد مخدر از این قاچاقچیان کشف شد.

  سردار محمد قنبری در اینباره اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان سراوان با پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی که به صورت مسلحانه با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر، از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند شناسایی کردند.

  وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با همکاری تیم هایی از یگان تکاوری با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، سرانجام ظهر روز گذشته قاچاقچیان را که در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر با ۲ دستگاه وانت تویوتا در یکی از محورهای کوهستانی شهرستان سراوان بودند شناسایی کرده و به صورت نامحسوس زیرنظر قرار دادند.

  کشف بیش‌از ۲ تن موادمخدر در سراوان
  کشف بیش‌از ۲ تن موادمخدر در سراوان

  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

  سردار قنبری خاطر نشان کرد: در این عملیات که بیش از چهار ساعت به طول انجامید ضمن توقیف ۲ دستگاه وانت تویوتا، ۲ تن و ۲۲ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک، ۲۲۳ کیلو و ۴۳۵ گرم حشیش به همراه چهار قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات مربوطه کشف شد.

  وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند بیان کرد: نیروی انتظامی با حضور فعال در گلوگاه ها و ورودی ها قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر مبارزه می کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرده است.

  منبع: ایرنا

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *