×
×

رئیس کل دادگستری گلستان؛ تلاش برای برگزاری سالم و پرشور انتخابات در استان

 • کد نوشته: 49332
 • ۱۴۰۲-۰۸-۳۰
 • ۰
 • رئیس کل دادگستری گلستان در این جلسه گفت: کاندیداهای انتخاباتی استان گلستان تاکنون اکثرا قانونمند عمل کرده اند  و امیدواریم ،  این روند ادامه داشته باشد . حیدر  آسیابی با تاکید بر این که برگزاری انتخاباتی پرشور هدف همه ماست افزود: همزمان که برای پرشور تر شدن انتخابات تلاش می کنیم برای برگزاری سالم  آن […]

  رئیس کل دادگستری گلستان؛ تلاش برای برگزاری سالم و پرشور انتخابات در استان
 • تبلیغ هدفمند

  رئیس کل دادگستری گلستان در این جلسه گفت: کاندیداهای انتخاباتی استان گلستان تاکنون اکثرا قانونمند عمل کرده اند  و امیدواریم ،  این روند ادامه داشته باشد .
  حیدر  آسیابی با تاکید بر این که برگزاری انتخاباتی پرشور هدف همه ماست افزود: همزمان که برای پرشور تر شدن انتخابات تلاش می کنیم برای برگزاری سالم  آن نیز اقدامات پیشگیرانه در حال برنامه ریزی و انجام است.
  آسیابی افزود: در مرکز استان گلستان تاکنون ۸ جلسه پیشگیری از تخلفات انتخاباتی و در شهرستان های استان تاکنون ۴۶ جلسه درباره پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی تشکیل شده است.
  محمود اسپانلو دادستان مرکز گلستان هم در این جلسه گفت: قانون می گوید افرادی که برای شرکت در انتخابات از سمت خود استعفا داده اند، ظرف ۱۵ روز باید جایگزین این  اشخاص در آن اداره معرفی شود و اگر این اتفاق نیفتد ، جرم در اداره مربوطه اتفاق افتاده و باید رسیدگی شود .
  علی مهاجر رئیس ستاد انتخابات گلستان هم در  این جلسه  گفت:  در مجموع  از ۵۸۱ متقاضی نمایندگی مجلس شورای اسلامی ۴۵۴ نفر در هیات های اجرایی تایید  صلاحیت ،  ۸۳ نفر رد  صلاحیت و ۱۸ نفر نیز عدم احراز شدند.
  بهمنی نژاد رییس هیات نظارت بر انتخابات گلستان هم گفت:  ۲۶ نفر از افراد رد صلاحیت شده هیچ شکایتی ثبت نکردند و از گردونه انتخابات کنار رفتند .
  وی افزود: آزمون کتبی متقاضیان حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری هم فردا در قم برگزار می شود و داوطلبان پس از قبولی در این آزمون در آزمون شفاهی شرکت خواهند کرد.

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *