×
×

حضور صنعتگران خراسان شمالی در شانزدهمین جشنواره فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران‌زمین

 • کد نوشته: 49336
 • ۱۴۰۲-۰۸-۳۰
 • ۰
 • ١۴٠٢/٨/٣٠ تعداد بازدید: ٧ معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی خراسان شمالی از حضور ۴ صنعتگر استان در شانزدهمین جشنواره فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران‌زمین در استان گلستان خبر داد. به‌گزارش  روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، پروانه کلاته با اعلام این خبر تأکید کرد: خراسان شمالی با ۴ غرفه صنایع‌دستی در رشته‌های زیورآلات […]

  حضور صنعتگران خراسان شمالی در شانزدهمین جشنواره فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران‌زمین
 • تبلیغ هدفمند
  ١۴٠٢/٨/٣٠

  تعداد بازدید: ٧

  معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی خراسان شمالی از حضور ۴ صنعتگر استان در شانزدهمین جشنواره فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران‌زمین در استان گلستان خبر داد.

  به‌گزارش  روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، پروانه کلاته با اعلام این خبر تأکید کرد: خراسان شمالی با ۴ غرفه صنایع‌دستی در رشته‌های زیورآلات سنتی و دست‌بافت‌های داری به عرضه و فروش محصولات خود می‌پردازند.

  معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی خراسان شمالی با اشاره به اینکه یک سیاه‌چادر نیز از استان در این نمایشگاه برپا شده است، افزود: شانزدهمین دوره جشنواره فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران‌زمین از دوشنبه ۲۹ آبان در گرگان آغاز شده است و تا ۳ آذر به مدت پنج‌روز ادامه دارد.

  کلاته گفت: در این جشنواره صنایع‌دستی، سوغات و غذاهای سنتی اقوام و استان‌های کشور و همچنین کشورهای افغانستان، قزاقستان و ترکمنستان، در غرفه‌های مختلف، عرضه می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از این جشنواره دیدن کنند.

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *