×
×

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان خبر داد؛
آغازمرحله‌انتخاب واحدهای مسکونی توسط متقاضیان نهضت‌ملی‌مسکن

 • کد نوشته: 51255
 • ۱۴۰۲-۱۱-۰۱
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار بازار کسب کار آنلاین، مهندس مهدی ملک اظهار کرد: اجرای طرح نهضت ملی مسکن در گنبد کاووس رشد قابل توجهی داشته و این شهرستان در اجرای طرح یکی از شهرستان پیشرو می باشد.
  آغازمرحله‌انتخاب واحدهای مسکونی توسط متقاضیان نهضت‌ملی‌مسکن
 • تبلیغ هدفمند

  مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: متقاضیان پروژه ۹۶ واحدی بهارستان گنبد کاووس، با حضور در محل پروژه، واحدهای مسکونی خود را انتخاب کردند.

  به گزارش خبرنگار بازار کسب کار آنلاین، مهندس مهدی ملک اظهار کرد: اجرای طرح نهضت ملی مسکن در گنبد کاووس رشد قابل توجهی داشته و این شهرستان در اجرای طرح یکی از شهرستان پیشرو می باشد.

  وی افزود: در حال حاضر ساخت این پروژه بیش از ۹۶ درصد پیشرفت دارد.

  مهندس ملک ادامه داد: متقاضیان پروژه ۹۶ واحدی بهارستان گنبد کاووس، با حضور در محل پروژه، واحدهای مسکونی خود را انتخاب کردند.

  مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: این تحویل واحد بر اساس اولویت بندی انجام شده توسط سامانه نهضت ملی مسکن صورت گرفته که مهم ترین ملاک آن میزان سهم آورده متقاضیان است.

  وی افزود: پس از انتخاب واحدها توسط متقاضیان، مرحله واگذاری و تخصیص واحدها نیز آغاز خواهد شد.

  مهندس ملک همچنین گفت: از دیگر پروژه های فعال گنبد کاووس یک پروژه ۲۰۰ واحدی نگارستان می باشد که هم اکنون پروانه های ساختمانی این پروژه صادر شده و در مرحله اجرای فوندانسیون است.

  مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در انتها اظهار کرد: پروژه نگارستان در ابتدای جاده گنبد – آزادشهر و در عرصه ای به مساحت دو هکتار اجرایی می شود.

  منبع: بازار کسب کار آنلاین

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *