×
×

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان
۲۲پروژه‌افتتاحی و۸پروژه آغازعملیات‌اجرایی با اعتبارات۱۰۳میلیاردتومان

 • کد نوشته: 51348
 • ۱۴۰۲-۱۱-۰۷
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار بازار کسب کار آنلاین، محمدجواد ساوری مجموع اعتبارات در بخش میراث فرهنگی و گردشگری را در دولت سیزدهم بیش از ۳۰۰ درصد رشد اظهار کرد: این مبلغ نسبت به مدت مشابه قبل از ۵۳.۵ به ۱۶۰ میلیارد تومان ارتقا یافته است.
  ۲۲پروژه‌افتتاحی و۸پروژه آغازعملیات‌اجرایی با اعتبارات۱۰۳میلیاردتومان
 • تبلیغ هدفمند

  مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در گروه خبری فجر گلستان که در روز شنبه برگزار شد گفت: در دهه فجر امسال ۲۲ پروژه افتتاحی و ۸ پروژه آغاز عملیات اجرایی با ۱۰۳ میلیارد تومان را خواهیم داشت.

  به گزارش خبرنگار بازار کسب کار آنلاین، محمدجواد ساوری مجموع اعتبارات در بخش میراث فرهنگی و گردشگری را در دولت سیزدهم بیش از ۳۰۰ درصد رشد اظهار کرد: این مبلغ نسبت به مدت مشابه قبل از ۵۳.۵ به ۱۶۰ میلیارد تومان ارتقا یافته است.

  ساوری با اشاره به ظرفیت های استان تاکید کرد: گلستان استان ظرفیت های استفاده نشده است و ما تلاش می کنیم از ظرفیت های استفاده نشده و منحصر به فرد استان استفاده کنیم است.

  وی تصریح کرد: حوزه گردشگری به خاطر دو سه دستگاه که کم کاری می کنند، بلا تکلیف مانده ؛ اما باقی دستگاه ها با حمایت استاندار و مجموعه دستگاه قضا همکاری لازم را داشته اند.

  مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گفت: پس از ۱۸ سال با پیگیری های شخص استاندار گلستان ، مشکلات طرح گردشگری هدف روستای زیارت به نتیجه رسید.

  وی در خصوص پروژه گردشگری جزیره آشوراده اذعان داشت: این پروژه آرزوی دست نیافتنی مردم استان بود که با تاکید شخص رییس جمهور و تمامی دلسوزان استان به نتیجه رسید .

  نویسنده: زهرا پائین محلی
  منبع: بازار کسب کار آنلاین

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *