×
×

استاندار گلستان خبرداد :
۴۰۰واحدتولیدی راکد در گلستان پایش می شود

 • کد نوشته: 5302
 • ۱۳۹۹-۰۴-۲۳
 • ۰
 • استاندار گلستان از پایش و عارضه یابی ۴۰۰ واحد تولیدی راکد در استان خبرداد. هادی حق شناس در جلسه شورای برنامه ریزی گلستان اظهارکرد : ۴۰۰ واحد تولیدی و صنعتی راکد در استان وجود دارد که باید مشکلات آن ها بررسی و احصا شود.
  ۴۰۰واحدتولیدی راکد در گلستان پایش می شود
 • تبلیغ هدفمند

  استاندار گلستان از پایش و عارضه یابی ۴۰۰ واحد تولیدی راکد در استان خبرداد. هادی حق شناس در جلسه شورای برنامه ریزی گلستان اظهارکرد : ۴۰۰ واحد تولیدی و صنعتی راکد در استان وجود دارد که باید مشکلات آن ها بررسی و احصا شود.

  وی افزود: اگر مدیر آن شرکت انگیزه راه اندازی و رفع مشکل را داشت به وی کمک خواهیم کرد که دوباره آن را فعال کند اما اگر اراده ای نبود باید در مورد واگذاری تصمیم گیری شود.

  حق شناس بیان کرد: واحدهای راکد، معادل سه شهرک صنعتی استان بوده و به جای این که به دنبال ایجاد واحدهای صنعتی جدید باشیم باید این واحدها را فعال کنیم.طبق گفته استاندار گلستان ۲۵ درصد واحدهای صنعتی بلاتکلیف هستند که باید تلاش کنیم به چرخه تولید برگردند.

  ۴۰۰واحدتولیدی راکد در گلستان پایش می شود
  ۴۰۰واحدتولیدی راکد در گلستان پایش می شود

  وی با تأکید بر ایجاد صنایع تبدیلی در استان، تصریح کرد که تعداد واحدهای فعال گلستان متناسب با ظرفیت های استان نیست و به همین دلیل علاوه بر این که ارزش افزوده از استان خارج می شود، هنگام برداشت محصول هم کشاورزان دچار مشکل می شوند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *