×
×

استاندار گلستان
خدمات گسترده پلیس در ذهن مردم ماندگار است

 • کد نوشته: 1926
 • ۱۳۹۸-۰۹-۲۴
 • ۰
 • استاندار گلستان، گفت: خدمات گسترده پلیس در ذهن مردم ماندگار است. “هادی حق شناس” در رزمایش طرح زمستانه پلیس و دستگاه های امدادی، گفت: حضور به موقع و فعال پلیس و تیم های امدادی در سطح جاده ها نقش به سزایی در پیشگیری و کاهش حوادث جاده ای و همچنین افزایش امنیت روانی مردم دارد. […]

  خدمات گسترده پلیس در ذهن مردم ماندگار است
 • تبلیغ هدفمند


  استاندار گلستان، گفت: خدمات گسترده پلیس در ذهن مردم ماندگار است.
  “هادی حق شناس” در رزمایش طرح زمستانه پلیس و دستگاه های امدادی، گفت: حضور به موقع و فعال پلیس و تیم های امدادی در سطح جاده ها نقش به سزایی در پیشگیری و کاهش حوادث جاده ای و همچنین افزایش امنیت روانی مردم دارد.

  استاندار گلستان با بیان اینکه افزود: خدمات گسترده پلیس و نیروهای امدادی همواره در ذهن مردم ماندگار است و شهروندان قدردان زحمات بی منت و شبانه روزی فعالان این عرصه هستند.

  حق شناس با تاکید بر حضور به موقع تیم های امدادی در بحران های طبیعی و حوادث جاده ای، خاطرنشان کرد: عکس العمل مناسب در چنین مواقعی می تواند جان یک شهروند را نجات داده و از بروز حادثه ای تلخ پیشگیری کند.

  رئیس شورای تامین استان با اشاره به اهمیت کار دستگاه های خدمات رسان خصوصا پلیس، تصریح کرد: کاری که این سازمان ها می کنند خدمت به جان های مردم بوده لذا از اهمیت بالایی برخوردار و بسیار ارزشمند است.

  حضور ۹۱ تیم امدادی در جاده های گلستان

  در ادامه این رزمایش سردار “روح الامین قاسمی” با اشاره به حضور ۹۱ تیم امدادی و به کارگیری بیش از ۳۰۰ نیرو در طرح زمستانه، اظهار داشت: تصادفات رانندگی خسارت های زیادی را بر خانواده ها و جامعه وارد کرده و با توجه به اینکه در برخی موارد این خسارت ها قابل جبران نیست، ضرورت دارد راه کارهای موثری برای جلوگیری از آن اندیشیده شود.

  فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: کاهش آمار حوادث رانندگی را نباید در عرصه فعالیت های یک سازمان جست و جو کرد چرا که در این خصوص دستگاه های مرتبط و از همه مهمتر مردم نقش به سزایی دارند و همگی باید مسئولیت خود را به خوبی اجرا کنند.

  این مقام ارشد انتظامی در ادامه به ارائه آمارهایی از حوادث رانندگی طی ۸ ماهه نخست سال جاری در استان پرداخت و خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران پلیس راه و راهور، طی این مدت متوفیان سوانح رانندگی نسبت به سال گذشته ۲۴ درصد کاهش داشته است.

  فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به کاهش ۱۶ درصدی تصادفات فوتی در جاده های استان، افزود: حوادث رانندگی اغلب به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات رخ می دهند لذا رانندگان با عمل به توصیه های پلیس می توانند نقش موثری در پیشگیری از تصادفات داشته باشند.

  سردار قاسمی در پایان با بیان اینکه پلیس با شهروندان قانونمدار همواره با مهربانی برخورد خواهد کرد، گفت: با توجه به آغاز فصل سرما و لغزنده بودن جاده ها خصوصا محورهای “توسکستان، خوش ییلاق و جنگل گلستان”، ضرورت دارد شهروندان محترم به قوانین رانندگی بیش از پیش توجه داشته باشند تا مبادا با لحظه ای غفلت حوادثی تلخ به وجود آید.#


  منبع: پلیس

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *