×
×

آخرین وضعیت کرونا در گلستان؛
۸ شهرستان استان در وضعیت سفید قرار دارد

 • کد نوشته: 3728
 • ۱۳۹۹-۰۳-۱۸
 • ۰
 • رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام این خبر که 8 شهرستان استان در وضعیت سفید قرار دارند اذعان داشت؛ وضعیت همچنان شکننده است و ضروری است که مردم توصیه های کارشناسان بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان را بطور کامل انجام دهند.
  ۸ شهرستان استان در وضعیت سفید قرار دارد
 • تبلیغ هدفمند

  رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام این خبر که ۸ شهرستان استان در وضعیت سفید قرار دارند اذعان داشت؛ وضعیت همچنان شکننده است و ضروری است که مردم توصیه های کارشناسان بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان را بطور کامل انجام دهند.

  دکتر فاضل تاکید کرد؛ در حال حاضر در هیچ یک از شهرستانهای استان وضعیت قرمز نداریم و خوشبختانه شهرستانهای آزادشهر- آق قلا- کردکوی- کلاله- گالیکش –گمیشان – مراوه تپه و مینودشت در وضعیت سفید قرار دارند و وضعیت سایر شهرستانهای استان نیز زرد می باشد.

  ۸ شهرستان استان در وضعیت سفید قرار دارد
  ۸ شهرستان استان در وضعیت سفید قرار دارد

  وی ضمن تشکر وقدردانی از مردم فهیم استان گلستان و خسته نباشید به کادر بهداشتی ودرمانی دانشگاه از شهروندان گلستانی خواست همچنان فاصله اجتماعی در اماکن شلوغ و پرتردد را حفظ و حتما از ماسک استفاده نمایند.

  وی تصریح کرد؛ علیرغم افزایش مختصر شیوع کرونا در کشور، خوشبختانه وضعیت گلستان پایدار بوده و این پایداری مستلزم ادامه رعایت هوشمندانه توصیه های بهداشتی است.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *