×
×

در حراست از رودخانه ها
لایروبی مستمر رودخانه ها با مشارکت مردمی

 • کد نوشته: 4293
 • ۱۳۹۹-۰۴-۰۳
 • ۰
 • رئیس اداره منابع آب کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان در دیدار با امام جمعه شهرستان کردکوی گفت: در برنامه های لایروبی، بازه های بحرانی رودخانه های شهرستان در اولویت قراردارد و طی سالیان گذشته تقریبا تمامی بازه های بحرانی رودخانه های شهرستان کردکوی لایروبی شده اند.
  لایروبی مستمر رودخانه ها با مشارکت مردمی
 • تبلیغ هدفمند

  رئیس اداره منابع آب کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان در دیدار با امام جمعه شهرستان کردکوی گفت: در برنامه های لایروبی، بازه های بحرانی رودخانه های شهرستان در اولویت قراردارد و طی سالیان گذشته تقریبا تمامی بازه های بحرانی رودخانه های شهرستان کردکوی لایروبی شده اند. 

  مهندس حسن درویشی اظهار کرد: بر همین اساس کمترین خسارت های ناشی از سیلاب را در کردکوی شاهد بودیم و همچنین  ضروری است، برای صیانت از  منابع آبی و رودخانه ها مشارکت مردمی در حفظ و حراست از رودخانه ها مورد توجه قرار گیرد.  

  لایروبی مستمر رودخانه ها با مشارکت مردمی
  لایروبی مستمر رودخانه ها با مشارکت مردمی

  امام جمعه شهرستان کردکوی  نیز در این دیدار ضمن تشکر از تلاش های اداره منابع آب در بخش لایروبی رودخانه ها گفت:  لایروبی به موقع و اصولی رودخانه ها باعث کاهش خسارت به اراضی کشاورزی می گردد که این عامل رابطه مستقیم با رونق تولید دارد.

  حجت الاسلام و المسلمین شیخی در پایان ضمن اشاره به لزوم مشارکت مردمی در مدیریت منابع آب بر آبگیری آب بندان های سطح شهرستان کردکوی تاکید کرد.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *